Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (InPost Paczkomaty 24/7) już od 1 000,00 zł.

Każda piekarnia czy pizzeria wymaga zachowania odpowiedniej czystości. Nie chodzi tylko i wyłącznie o ewentualne kontrole Sanepidu, ale przede wszystkim uczciwość wobec klientów.

A sanepid lubi to co naturalne a już w szczególności jeśli miotła z naturalnego włosia końskiego lub strychówka do chleba, która ma atest P.Z.H. jest dbale i profesjonalnie wykonana.

Ogromne znaczenie ma również sama jakość pracy – profesjonalnemu piekarzowi czy pizzermanowi będzie o wiele bardziej komfortowo pracowało się w czystym środowisku.

Istnieje wiele sposobów na to, aby ułatwić sobie codzienne funkcjonowanie w tego typu miejscach, aby finalnie było czysto i co za tym idzie – przejrzyście i wygodnie. Na co warto zwrócić uwagę w pierwszej kolejności?

Zmiotki, Miotły i Strychówki

Strychówki ze szczeciny świńskiej Strychówki ze szczeciny świńskiej
Cena:

45,00 zł

Cena netto: 36,59 zł

szt.
zobacz więcej
Szczotka drewniana włosie z basyny Szczotka drewniana włosie z basyny
Cena:

90,00 zł

Cena netto: 73,17 zł

szt.
zobacz więcej
Zmiotka z rączką naturalne końskie włosie 350 mm Zmiotka z rączką naturalne końskie włosie 350 mm
Cena:

39,00 zł

Cena netto: 31,71 zł

szt.
zobacz więcej
Zmiotka z naturalnego włosia końskiego Zmiotka z naturalnego włosia końskiego
Producent: BASTA
Cena:

39,00 zł

Cena netto: 31,71 zł

szt.
zobacz więcej
Strychówka do chleba z tworzywa HACCP Strychówka do chleba z tworzywa HACCP
Cena:

129,00 zł

Cena netto: 104,88 zł

zobacz więcej

Plan higieny

Przede wszystkim trzeba trzymać się instrukcji planu higieny. Każde tego typu miejsce posiada taki plan, a w nim listę stosowanych środków. Nie bez znaczenia jest także wyznaczanie każdego dnia (czy w innych okresach) osoby odpowiedzialnej za utrzymanie czystości.

Nie należy pomijać również pomieszczeń biurowych. Tam teoretycznie brudzi się mniej, ale przecież tego typu lokalizacje również wymagają zachowania standardowych zasad utrzymania czystości. Podobnie w kwestii jadalni, toalety czy korytarzy.

Strychówki z naturalnego włosia świńskiego

Te pędzle do chleba wykonane w najwyższym standardzie posiadają atest Polskiego Związku Higieny. Idealnie wymalują twój chleb, który po wypieku będzie błyszczący oraz dostanie chrupiącej skórki.

Miotły z naturalnego włosia końskiego

Nasze miotły z naturalnego włosia końskiego idealnie sprawdzają się jako miotły do szkoły. Precyzyjnie wymiatają kurz ze szkolnych korytarzy oraz służą jako broń dla dzielnych szkolnych sprzątaczek.

Co jeszcze jest istotne? Oczywiście właściwe środki czystości. Kupujemy tylko te renomowane, spełniające normy i bezpieczne dla osób, które będą je stosować. Często jednak zanim zastosujemy tego typu produkty, potrzebne będą miotły, strychówki lub szczotki do płyty hertowych.

Szczotki z basyny

Posiadamy także szczotki z basyny do szorowania silnych zabrudzeń w piecu piekarniczym. Trzeba przecież wyczyścić piece, a ta czynność z wykorzystaniem twardego włosia będzie o wiele prostsza.

W naszym sklepie znajdziesz miotły czy strychówki z dużą gęstością długiego włosa – tego rodzaju produkty są bardzo skuteczne i proste w zastosowaniu.

Doczyszczą nawet najbardziej zabrudzone piece, także głęboko. Wszystkie materiały, z których zostały wykonane oferowane przez nas szczotki, wykazują się pełną odpornością na wysokie temperatury.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl